SOKRATES KAFE

Sokrates Cafe; Almanya'nın iİkinci dünya savaşından sonra yeniden yapılanıp ayaklanmasını sağlayan felsefi -bilimsel sistemler bütünüdür.

Bir ülkeyi yeniden yapılandıran sistem; bir kişiyi nasıl yapılandırır düşüncesi ile 1996 yılında yola çıktık ve 1996 -2004 yılları arasında "Bir İyilik Yap", hareketimizin ruhu bu toplantılarda doğdu. Her katılımcı aldığı eğitilmleri bulunduğu yerde ihtiyacı olan başka bir kişiye vererek hem kendine hem de başkasına iyilik yaptı.

Gelin birlikte yürüyelim dedik ve hala bizimle yürümek isteyenlerle yeni bir gelişim rotası ile yeni serüvenlere çıkıyoruz.

Aynı yolda yürüyoruz ama hepimiz başka şeyler öğreniyoruz. 

Her ay bir konuda bir eğitimle bir araya geliyoruz ve bu buluşmalar 1996 dan beri hep online....

Özetle Sokrates Kafe Üyeliği kişisel gelisimini önemseyen bireylerin ya da kurumların çalışanları için üyelik satın aldığı bir gelişim kulübüdür. 

Her ay üyeye konu ile ilgili kitap/döküman gönderilir ve her ay belirlenen bir konuda online açık oturumlar, mini eğitimler düzenlenir. 

Katılımcılara katılmış oldukları eğitim oturumları için katılım belgesi verilir. 

Bazı aylar özel konuklarımzı olur ve bu oturumlar sayesinde farklı sektörlerdeki pek çok profesyonel aynı konudaki farklı bakış açılarından ilham alabilir, bilgi alışverişinde bulunarak gelişimlerini hızlandırabilirler. 

Eğitimler farklı disiplinlerden oluşmaktadır. Amaç  kişisel ve kültürel gelişimi desteklemektir.

Sokrates Cafe Uyeliği ilçin iletişim@gelisimatolyesi.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

Hızlı iletisim
  • 0555 985 50 10
  • 0216 771 10 30
  • iletisim@gelisimatolyesi.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim